Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-499

3-pokojowe mieszkanie 48 m² – ul. Pruszkowskiego, Biała Podlaska KT Loft Dominanta Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Nowa inwestycja Twarowski Developer w intensywnie rozwijającej się części miasta – z parkingiem podziemnym, terenem zamkniętym ...

Powierzchnia
48,08 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 298,67 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-498

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – ul. Zygmunta Augusta Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta w Białej Podlaskiej spełni Twoje oczekiwania! Proponujemy jasne i niezwykle ...

Powierzchnia
70,80 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 860,17 zł
cena 414 900
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska

Biała Podlaska
mieszkanie na sprzedaż

WEL-MS-497

Mieszkanie 4-pokojowe, 64,3 m² – ul. Sidorska 99, Biała Podlaska Cztery ustawne pokoje, osobna kuchnia, balkon. Mieszkanie tuż obok Akademii Bialskiej, z całym miastem w zasięgu kilkunastu minut. Powierzchnia: 64,3 m² Liczba pokoi: 4 + kuchnia, łazienka ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 738,72 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Biała Podlaska
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Biała Podlaska

Biała Podlaska
lokal na wynajem

WEL-LW-496

Proponuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72,5 m², położony na I piętrze zadbanego budynku z windą. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej ...

Powierzchnia
72,50 m2
Cena za m2
33,10 zł
cena 2 400
lokal na wynajem - Biała Podlaska

rozumiem